KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13374459
nr 1337 4459
Juho Suni
(1921-1992), Sverige
Etsningar, 2 st, Modell & Hamn. Signerade, 400-upplaga, bladets mått: 31x23 cm
Juho Suni, svensk bildkonstnär född 1921, död 1992.
Utrop:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:15:42